Kocham Cię Polsko

Dnia 16 listopada odbył się w naszej szkole, zorganizowany z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości, turniej Kocham Cię Polsko.Wzięli w nim udział przedstawiciele klas I i II.Wybrani uczniowie zmierzyli się z następującymi konkursami: głuchy telefon, kalambury, licytacje, urodziny i w finale-koło fortuny. Najtrudniejszą konkurencją okazał się głuchy telefon,w której uczeń musiał odtworzyć z pamięci wcześniej czytany tekst o tematyce niepodległościowej. Natomiast najwięcej zabawy i śmiechu dostarczyły konkurencje urodziny i koło fortuny. Cały turniej został zorganizowany i przeprowadzony przez Samorząd Uczniowski.  Zwycięzcami zostali bezkonkurencyjnie przedstawiciele klas TMT. Gratulujemy i dziękujemy za wspaniałą zabawę.

Zobacz więcej zdjęć w albumie szkoły