Maturzyści zapraszają na studniówkę 2019

„Bo coś w szaleństwach jest młodości,
wśród lotu, wichru, skrzydeł szumu,
Co jest mądrzejsze od mądrości
i rozumniejsze od rozumu.”
Leopold Staff

Studniówka to potoczna nazwa balu przedmaturalnego, który odbywa się w przybliżeniu sto dni przed rozpoczynającymi się w maju maturami. Przyszli maturzyści zapraszają na bal również swoich nauczycieli. Kiedyś studniówki organizowano najczęściej w szkołach, w salach gimnastycznych. Obecnie coraz częściej studniówki  odbywają się w specjalnie na ten cel wynajętych lokalach.

W grudniu przedstawiciela tegorocznych klas maturalnych uroczyście zaprosili dyrekcję oraz wszystkich nauczycieli naszej szkoły wręczając im zaproszenia. W tym roku szkolnym studniówka odbędzie się 19 stycznia w Domu Weselnym w Wardomach.

W imieniu maturzystów oraz ich wychowawców bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich nauczycieli  na wspólne celebrowanie jakże zacnej dla nas uroczystości.

– Maturzyści 2019 –