KONKURS NA MATEMATYCZNĄ OZDOBĘ BOŻONARODZENIOWĄ ROZSTRZYGNIĘTY!

Konkurs na „Matematyczną ozdobę bożonarodzeniową”  został ogłoszony tradycyjnie na początku grudnia 2018 r.  Do organizatorów konkursu wpłynęło ponad 60  prac. Uczniowie oczywiście nas nie zawiedli estetyką wykonania, pomysłem, nakładem pracy, a także ilością dostarczonych prac. Dzięki temu, sale matematyczne i sekretariat szkoły zostały ozdobione pracami naszych uczniów.

Pomimo takiej ilości otrzymanych prac,  komisja konkursowa nie miała problemu z wyłonieniem wygranych. W tym roku postawiliśmy głównie na estetykę i nakład włożonej pracy oraz nietuzinkowy pomysł, ale jednocześnie zachowanie tematyki konkursu – czyli matematyczna ozdoba świąteczna.

I tak oto:
I miejsce: Przemysław Iwanowicz – kl. 4 TMT;
II miejsce: Konrad Kulesz –kl. 4 TPS i Tomasz Segin – kl. 4 TI (uczeń dostarczył dwie niezależne ze sobą prace);
III miejsce –  Przemysław Topa – kl. 4 TPS i Alicja Jóźwicka – kl. 4 TH.

Zobacz wszystkie prace konkursowe

Danuta Maroska i Edyta Kondraciuk  – Pieniak,