SZLACHETNA PACZKA

Szanowni Rodzice, Nauczyciele, kochana Młodzieży, 10 grudnia 2021 roku zakończyliśmy zbiórkę w ramach akcji Szlachetna Paczka. W tym roku postanowiliśmy wesprzeć rodzinę pani Joanny z pięciorgiem dzieci. Dzięki Waszej pomocy udało się zebrać żywność z długim terminem przydatności, przybory szkolne (zeszyty, kredki, ołówki, długopisy, bloki, flamastry, plecaki, farbki, pluszaki) oraz środki czystości.
W imieniu organizatorów akcji, a także swoim, pragnę podziękować wszystkim, którzy wsparli naszą akcję. Serdecznie dziękuję rodzicom – pani Ewie Saracen-Jaroszewicz, pani dyrektor Monice Bogdanowicz, Nauczycielom: pani Iwonie Grygorowicz, pani Iwonie Pieniak, pani Dagmarze Tołodzieckiej, pani Ewie Chmielak oraz panu Maciejowi Purłanowi. Akcja nie byłaby możliwa, gdyby nie nasi Wolontariusze ze Szkolnego Klubu Wolontariatu „Promieniści”. To dzięki Wam i Waszemu wsparciu wszystkie akcje kończą sukcesem.

Elżbieta Klimus