Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023

I tak za nami kolejny rok szkolny. 2022/2023. Na ten dzień czekaliśmy z utęsknieniem prawie od pierwszego dnia szkoły. Zanim nadeszła ta chwila ciężko pracowaliśmy. Owocem naszej wytężonej pracy były świadectwa z wyróżnieniem wręczane najlepszym uczniom przez Pana Dyrektora Jerzego Dziemiańczyka na uroczystym apelu. Udział w licznych konkursach, projektach, działaniach szkolnych, charytatywnych, wolontariackich oraz codzienna, wytrwała nauka zostały uhonorowane licznymi nagrodami.
Serdecznie dziękujemy Dyrekcji, Nauczycielom, Wychowawcom, wszystkim Pracownikom szkoły za kolejny wspólny rok pracy, a za wszystkie przykrości gorąco przepraszamy.
Życzymy wszystkim udanych, słonecznych, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji.

Do zobaczenia we wrześniu!