OTRZĘSINY KLAS PIERWSZYCH

Klasy pierwsze są już pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły za sprawą otrzęsin, które przygotowali dla nich członkowie Samorządu Uczniowskiego. Jak co roku pierwszaki musiały przejść kilka różnego rodzaju konkurencji. Wśród nich były zadania, które wymagały podejścia kreatywnego takie jak: STYLÓWA WYCHOWAWCY, PORTRET WYCHOWAWCY, NASZA KLASA. W tej ostatniej konkurencji należało ułożyć żywy napis – skrót nazwy klasy. I naszym „kociaczkom” świetnie to wyszło. Wśród konkurencji sportowych pierwszaki mogły się lepiej poznać i zintegrować. Wychowawcy klas pierwszych bardzo pomagali swoim wychowankom.
Dwa dni bez pytania w dowolnie wybranym terminie wygrała klasa I TI. Pozostałe klasy pierwsze otrzymały jedne dzień bez pytania.
Wszyscy wspaniale  się bawili, co możemy zobaczyć na zdjęciach.
Więcej zdjęć na FB na stronie Samorząd Uczniowski Mechaniak Bartoszyce.
Samorząd Uczniowski