WYJŚCIE INTEGRACYJNE KLASY 3TH/TPS

29 października klasa 3TH/TPS wybrała się wraz z wychowawcą i psychologiem szkolnym na jednodniową wycieczkę integracyjną do Dworku Dębówko. Była to wycieczka piesza, więc integracja klasy miała miejsce już podczas ponad 3 km spaceru polnymi drogami.Po dotarciu na miejsce rozpaliliśmy ognisko. Każdy mógł upiec kiełbasę i zjeść drugie śniadanie. Uczniowie mieli możliwość skorzystania z atrakcji dostępnych na terenie dworku. Pogoda sprzyjała więc zabawa na placu zabaw była wyśmienita.
W trakcie pobytu zostały przeprowadzone przez psychologa szkolnego zajęcia, mające na celu zintegrowanie klasy.
Wszyscy dobrze się bawili i w dobrym humorze wracali do domu.