Zwolnieni z teorii – recykling ubrań

Dnia 21.12.2023 Przeprowadziłyśmy projekt w ramach Olimpiady „Zwolnieni  z teorii”,  w którym wzięły udział następujące klasy: 2TH, 1TH, 3TPS, 3TH, 2TMT, 1TMT, 4TI, 4TH, 4TPS.
Nasz projekt był na temat recyklingu ubrań. Celem naszego projektu było pokazanie uczniom naszej szkoły co zrobić ze starymi ubraniami oraz jak w łatwy sposób przerobić je i nadać im drugie życie. Przygotowałyśmy prezentację,  w której było pokazane skąd pozyskać ubrania do przerobienia a także przeprowadziłyśmy  krótkie warsztaty,  na których uczniowie z naszej szkoły mogli przerobić ubrania, które pozyskałyśmy z recyklingu. W sumie w warsztatach uczestniczyło 168 uczniów naszej szkoły.