„PROMIENIŚCI” GRAJĄ Z WOŚP „PŁUCA PO PANDEMII”

Tradycyjnie już członkowie Szkolnego Klubu Wolontariatu „Promieniści” przyłączyli się do 32. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku zagrała 28 stycznia. Wolontariusze przeprowadzili zbiórkę do puszek. Tegorocznym celem zbiórki jest zakup sprzętu do diagnozowania, monitorowania i rehabilitacji chorób płuc pacjentów na oddziałach pulmonologicznych dla dzieci i dorosłych.
Naszą szkołę reprezentowali: Oskar Sowiński, Anna Grabowska, Basia Grabowska, Kamil Błażewicz, Hubert Kołaczko, Hubert Kokoszka, Michalina Bielicka, Karol Paluch, Wiktoria Stanosz, Aleks Mikuś, Szymon Kaziniec, Nadia Zawadzka, Lena Broniek.
Z całego serca dziękuję wolontariuszom, którzy mimo ferii postanowili zrobić coś dobrego dla innych. Macie wielkie serca, co udowodniliście wielokrotnie. Za rok kolejne granie… i tak „do końca świata i jeden dzień dłużej”!
Elżbieta Klimus