Pożegnanie z „Krasickim”

Dnia 27 maja 2024 roku klasa 4 Technikum Hotelarskiego zakończyła zajęcia praktyczne, odbywające się w ramach pracowni przedmiotowej, w Hotelu Krasicki****History&SPA w Lidzbarku Warmińskim.
Nasza młodzież miała okazję poszerzyć wiedzę i umiejętności zawodowe w pionach housekeepingu, gastronomii, SPA&WELLNESS oraz recepcji hotelowej.
   Przez okres od października 2023 – do maja 2024, uczniowie TH, w wymieniających się grupach, pod okiem opiekunki praktyk p. Alicji Szymańskiej, kierowników poszczególnych działów organizacyjnych hotelu, sumiennie wykonywali powierzone im zadania, zgłębiali tajniki obsługi gości hotelowych, organizacji imprez okolicznościowych oraz działania obiektu hotelarskiego o dużej renomie i jakości usług. Młodzież często była chwalona za posiadane umiejętności zawodowe oraz kulturę osobistą w relacjach gośćmi oraz kierownictwem i pracownikami hotelu.
  W dniu zakończenia zajęć uczniowie otrzymali z rąk Dyrektora Generalnego Hotelu Krasicki p. Petera Oosthuizena certyfikaty odbycia stażu wraz z zaproszeniem do podjęcia pracy w tym obiekcie hotelarskim. Młodzież podziękowała Dyrekcji Hotelu, p. Alicji Szymańskiej oraz kierownikom poszczególnych działów wręczając im kwiaty i słodkości.
    Dyrekcja Hotelu przygotowała również dla praktykantów i ich nauczycielki p. Anny Nowoszyńskiej – Ejlak, atrakcję w postaci inaugurującego sezon turystyczny rejsu gondolą po rzece Łynie.
  Pogoda i świetne humory dopisywały wszystkim…

Mamy nadzieję,że w przyszłym roku szkolnym nasi kolejni uczniowie będą mogli szlifować swe umiejętności i pogłębiać wiedzę w zakresie hotelarstwa w tym pięknym obiekcie, zabytku regionu, przesyconym historią i gwarantującym udany i komfortowy wypoczynek.

Do zobaczenia 😁😁