XII Sportowo-Rekreacyjny Piknik Rodzinny z cyklu “Dni Osadnika”

W słoneczne sobotnie popołudnie 21 września przedstawiciele Mechaniaka  uczestniczyli w XII Sportowo-Rekreacyjnym Pikniku Rodzinnym z cyklu “Dni Osadnika” zorganizowanym przez Stowarzyszenie Dolina Róż.
Uczniowie Mechaniaka wsparli działania Stowarzyszenia. Wolontariusze z  Promienistych pod opieką pani Elżbiety Klimus pomagali przy zbiórce do puszek, sprzedaży ciast i loterii. Dochód z tej akcji był przeznaczony na leczenie małego Kubusia z Bartoszyc.
W Pikniku też udział wzięli kadeci z klasy 2 technikum pojazdów samochodowych z oddziałem przygotowania wojskowego pod opieką wychowawcy porucznika rezerwy pana Ryszarda Wojsa. Kadeci ubrani w mundury prezentowali, czym zajmują się podczas zajęć z przygotowania wojskowego, co przyciągało zainteresowanie wielu uczestników Pikniku.
Zainteresowani mogli również zapoznać się z działaniem interaktywnej tablicy  mechatronicznej prezentowanej przez pana Witolda Czaplę.
Całą imprezę osłodził pan Roman Godlewski najsłodszą watą cukrową, z której dochód był również przeznaczony na leczenie Kubusia.

Dziękujemy Stowarzyszeniu Dolina Róż za zaproszenie, a wszystkim uczestnikom za pomoc przy organizacji tej niecodziennej i wspaniałej imprezy.