ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

Pełni zapału, zmobilizowani do ciężkiej pracy i nauki, pełni energii i determinacji, gotowi do zdobywania wiedzy ogólnej i specjalistycznej rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2023/2024.

Ten rok szkolny rozpoczynamy z nowymi kierunkami kształcenia – Oddziałem Przygotowania Wojskowego. Pracę w naszej szkole rozpoczynają nauczyciele – pani Joanna Turuta – nauczyciel bibliotekarz oraz pan Ryszard Wojs nauczyciel przedmiotów wojskowych. Pani Alicja Czerniak i Pani Izabela Segieda rozpoczynają pracę na nowych stanowiskach wicedyrektorów szkoły. Życzymy im pomyślności w pracy oraz samych sukcesów.

Szczególnie miło przywitaliśmy koleżanki i kolegów z klas pierwszych technikum i szkoły branżowej.

Wszystkim – Dyrekcji, Nauczycielom, Wychowawcom, Pracownikom szkoły i Wam Uczniowie życzymy jak najlepszego, bogatego w same sukcesy roku szkolnego 2023/2024.

Galeria klas pierwszych