Spotkanie z przedstawicielem Wojskowego Centrum Rekrutacji w Lidzbarku Warmińskim

W poniedziałek, 23 października br.  w naszej szkole gościliśmy pracownika Wojskowego Centrum Rekrutacji w Lidzbarku Warmińskim ppor. Marcina Argalskiego. Uczniowie klas maturalnych, 4TI oraz 1TPS OPW mieli okazję zapoznać się z rodzajami służby wojskowej oraz z zasadami kwalifikacji wojskowej.
Podczas prelekcji multimedialnej, ppor. M. Argalski omówił różne formy służby wojskowej w Siłach Zbrojnych RP,  zasady naboru do służby wojskowej, jak wygląda szkolenie w ramach Dobrowolnej Zasadniczej Służby Wojskowej oraz możliwości po ukończeniu szkoły oraz w dalszej pracy jako żołnierz zawodowy.
Dziękujemy za przeprowadzenie prelekcji!