Uczniowie II TH odwiedzili Hotel SPA Dr Ireny Eris Wzgórza Dylewskie

26 listopada 2018r. młodzież z klasy II Technikum Hotelarskiego odwiedziła jeden z trzech funkcjonujących w Polsce hoteli Dr Ireny Eris, pięciogwiazdkowy Hotel SPA Wzgórza Dylewskie. Obiekt zlokalizowany jest na Mazurach w otulinie Parku Krajobrazowego Wzgórz Dylewskich i zapewnia swoim gościom usługi na najwyższym poziomie. Hotel nastawiony jest głównie na zabiegi SPA&WELLNESS oraz usługi kosmetyczne. Uczniowie obejrzeli dwie jednostki apartamentowe, pozostałe pokoje były w trakcie sprzątania po weekendzie lub zajęte przez gości hotelowych, centrum SPA, Instytut Kosmetyczny Dr Ireny Eris oraz obiekty gastronomiczne funkcjonujące w hotelu – Restaurację Oranżeria, Restaurację Romantyczna (najbardziej luksusową), kawiarnię Café Plotka i Klub Farma. Hotel dysponuje również m. in. własną stadniną, zespołem boisk wielofunkcyjnych, kortami tenisowymi, wypożyczalnią rowerów. Oferuje szeroki zakres usług dodatkowych takich jak przejażdżka bryczką lub saniami, biegi narciarskie oraz nordic walking. Hotel oferuje w znajdujących na jego terenie butikach specjalnie zaprojektowaną przez polskiego projektanta Dawida Wolińskiego kolekcją ubrań opartą na tkaninach naturalnych i zgodną ze światowymi trendami. Hotele SPA Dr Irena Eris jako jedyne hotele w Polsce otrzymały certyfikat Międzynarodowego Stowarzyszenia SPA – International SPA Association (ISPA).

Warto dodać, że hotel mimo dość wysokich cen cieszy się dużym obłożeniem, dziś (poniedziałek) już nie można było dokonać rezerwacji na nadchodzący weekend.

Ze Wzgórz Dylewskich cofnęliśmy się do Ostródy, gdzie mieliśmy okazję zwiedzić odrestaurowany Zamek Krzyżacki i obejrzeć ciekawe wystawy muzealne.

Mariola Maciejewska

Więcej zdjęć w albumie szkoły