WAŻNA KURSOKONFERENCJA Z OKAZJI DNIA EDUKACJI NARODOWEJ

W piątek, w imieniu społeczności naszej szkoły, mieliśmy niezwykłą przyjemność gościć Dyrekcję, Nauczycieli, Pracowników administracji i obsługi na uroczystości z okazji Dnia Edukacji Narodowej. “Jesienna kawiarenka” (przygotowana przez członków Samorządu Uczniowskiego przy wsparciu niezastąpionych Rodziców) cieszyła naszych Gości swoim niezwykłym smakiem, wprowadziła niepowtarzalną i doskonałą atmosferę, aby choć na krótką chwilę zatrzymać się i odpocząć. W ramach koncertu życzeń, z okazji święta, chcieliśmy przekazać wszystkim z Państwa razem i każdemu z osobna nasze uczniowskie DZIĘKUJEMY: za poświęcenie, czas i cierpliwość, za cały ogrom przekazywanej wiedzy, pomocne dłonie i za ciepło serca, za trud włożony w pielęgnację naszego otoczenia, czystość, której nieustannie pilnujecie oraz bezpieczeństwo jakim nas otaczacie.

Pan Dyrektor podziękował Nauczycielom i Pracownikom za ich pracę, a także wręczył nagrody dyrektora szkoły.

Na apelu pożegnaliśmy również dwie osoby, które kończą pracę w naszej szkole. Panią Reginę Adamowicz – sekretarza szkoły, którą znają w szkole chyba wszyscy. Pani Renia przechodzi na zasłużoną emeryturę, a w Mechaniaku przepracowała 35 lat. Składamy życzenia jak najlepszego zdrowia, radości z wolnego czasu. Żegnaliśmy także Panią Darię Bandurę, główną księgową, która zmienia miejsce pracy. Pani Darii życzymy na nowej drodze zawodowej, aby powodzenie i zarażający optymizm nigdy jej nie opuszczały.

Następnie, Kierownik skeczu, powitał Szanowną Publiczność na kursokonferencji z okazji Dnia Edukacji Narodowej, aby przy okazji święta troszeczkę się pouczyć świadomie relaksować. Tej lekcji udzielił Nauczycielom i Pracownikom światowej sławy Mistrz Jogi: Sadu Babol o Babol! Publiczność wysłuchała również wyników badań opinii publicznej przedstawionych przez  specjalistę od spraw beznadziejnych i badacza opinii innych na temat innych oraz przedstawicieli różnych grup zawodowych. Oj, było się nad czym zastanawiać, czy są one aby wiarygodne. Te wyniki.

Mamy nadzieję, że chwile pełne relaksu, zabarwione uczniowskim humorem i popisami wokalnymi naszych uczniów, pozwoliły wszystkim Gościom na moment odprężenia i spędzenie czasu w wyśmienitym koleżeńskim towarzystwie.

Członkowie Samorządu Uczniowskiego, wraz z opiekunami, dziękują wszystkim Osobom, które pomogły w przygotowaniu naszej uroczystości.