Wyniki konkursu „Matematyczna π-sanka”

miniaturka22 marca 2016 r. zakończył się Konkurs „Matematyczna π-sanka”, w którym uczestniczyło ponad dwudziestu  uczniów klas I-IV.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie było wykonanie wielkanocnej π-sanki z treścią matematyczną.

Ocenie podlegały następujące cechy pracy: oryginalność i precyzja wykonania, estetyka pracy oraz dobór koloru i materiału ale przede wszystkim  – element matematyczny.

Spośród otrzymanych prac jury konkursu  wybrało te najlepsze:

I miejsce- Dominka Pawłowska-IV TH,

II miejsce-Patrycja Szandor –III TH i Ewa Zywicka- IV TH,

III miejsce- Paulina Wieliczko-II TH i Dominika Nowakowska –IV TH.

Dyplomy i nagrody zostaną wręczone na uroczystych apelach z okazji zakończenia roku szkolnego 2015/2016 ( w kwietniu i w czerwcu br. )

Dodatkowo laureaci konkursu otrzymali najwyższą ocenę za wykonanie matematycznych dzieł sztuki. Gratulujemy!!

Zapraszamy również do obejrzenia  mat-pisanek z kolekcji Magazynu Miłośników Matematyki.

Edyta Kondraciuk-Pieniak i Danuta Maroska.

Dominika_Pawlowska_IV_TH Ewa_Zywicka_IV_TH 20160323_111500 20160323_111404 20160323_111643