Zielona Przyszłość: Działajmy razem dla Ziemi!

W dniu 15.20.2024 roku został przeprowadzony projekt społeczny przez uczniów klasy 2TMT w ramach olimpiady Zwolnieni Z Teorii pod tytułem „Zielona Przyszłość: Działajmy razem dla Ziemi!”. W projekcie uczestniczyli uczniowie klas 1TPS, 1TMT, 1TH, 1TI, 2TI i 3TMT. Celem projektu było zaprezentowanie uczniom szkół średnich w Bartoszycach prezentacji dlaczego auta elektryczne nie są wcale bardziej ekologiczne niż auta spalinowe i nie są lepszą opcją. Ten sam projekt został przedstawiony dnia 01.03.2024 roku w Liceum Ogólnokształcącym im. Stefana Żeromskiego w Bartoszycach klasie 2a oraz dnia 05.03.2024 roku w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 imienia Elizy Orzeszkowej w Bartoszycach następującym klasom: 2TH, 2ALO, 2ba, 3BLO, 2BLO i 3bTS.